Small Unit Tactics Advanced

Small Unit Tactics Advanced (SUTA) Obtížnost III

Popis kurzu:

Tento kurz je zaměřen na výuku pokročilých postupů taktické přípravy v zalesněném a otevřeném terénu. Jedná se o takzvanou zelenou taktiku vojenských jednotek se zaměřením na průzkum.

Obsah:

Opakování postupů ze základního kurzu SUT, orientace týmu v terénu s mapou, tvoření pozorovacích stanovišť a pozorování nepřítele, postupy týmu v noci a za snížených světelných podmínek, modelové situace… 

Doporučené vybavení:

Povahou taktické oblečení a obuv doporučuje se bojová uniforma (vz 95, multicam, woodland …), nosič balistických plátů nebo balistická vesta s pouzdry na vybavení a sumkami na zásobníky typu AR15, přilba nebo taktický klobouk, střelecké ochranné brýle, taktické rukavice, individuální balíček první pomoci.

Kurz samozřejmě zvládnete projít v pohodlném taktickém oblečení, bez nutnosti dokupovat taktickou výstroj, stačí si vzít pouze ochranné brýle. POZOR! PŘIZPŮSOBTE SVOJE OBLEČENÍ VENKOVNÍM TEPLOTÁM!

Zbraň: 

Pro všechny účastníky budou zdarma k zapujčení naše výcvikové airsoftové zbraně.

Místo konání:

Venkovní komerční Střelnice Oleško, webové stránky Střelnice Oleško. koordináty: 50°29’10.5″N 14°12’05.1″E 50.486238, 14.201412, Popis cesty z Prahy po D8 směr Ústí nad Labem, sjezd 35 Km směr Terezín, dále cca 10 min od dálnice přes obce Doksany a Hrdly. Za mostem přes železniční trať odbočit vpravo směr Oleško. V Olešku odbočit vlevo za obecním úřadem. Celková doba jízdy dle pravidel silničního provozu z Prahy na naši střelnici je cca 35 minut.

Datum konání:

Vyberte si Vámi zvolený termín v našem e-shopu nebo prostřednictvím kalendáře.

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na střelnici nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 09:00 hod následující den.

Účastníci:

Minimum 8 maximum 20

Časová dotace kurzu:

2 dny, cca 24 vyučovacích hodin

Ubytování a strava:

V rámci výcviku budete celých 24 h v lese. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda.

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.

Instruktor:

Bývalí příslušníci speciálních sil AČR

Certifikace:

Certifikát Hard Task

Cena kurzu:

2800 Kč

Na tento kurz se vztahuje 10% sleva pro členy našeho sportovně střeleckého klubu HardTask Rangers.

Please wait...

Napsat komentář