Personal Security Detail

Personal Security DetailObtížnost II

Popis kurzu:

Kurz je zaměřen na výuku potřebných dovedností k vykonávání práce security contractora – operátora PSD týmu v zemích, jako jsou Irák, Afghanistán, Libye či Sýrie

Kurz je určen pouze pro ty střelce, kteří mají precizně a bezpečně zvládnutou základní manipulaci se zbraněmi!

Obsah:

Základní teorie, pěší formace, vystupování a nastupování, postupy v objektech, řešení nestandardních situací, reakce na napadení a útok v pěší formaci nebo koloně, plánování misí, práce advance týmu, tracking systém a práce s mapou, radiokomunikace, řidičský výcvik, modelové situace, ostrá střelba a modelové scénáře v reálném prostředí.

Doporučené vybavení:

Povahou taktické oblečení a obuv (UF PRO, 5.11, Blackhawk, Helikon apod.), nosič balistických plátů nebo balistická vesta s pouzdry na vybavení a zásobníky do AR15 nebo AK47/Sa58, pouzdro na záložní zbraň Glock, IFAK, střelecké ochranné brýle, taktické rukavice, sluchátka nebo špunty, psací potřeby, flash disk nebo externí hard disk. Na poslední dva dny výuky, kurzu (modelové scénáře v reálném prostředí) přinést civilní oblečení, které bude uzpůsobené pro skryté nošení zbraně a prostředků.

Zbraň: 

Dlouhá zbraň (samonabíjecí puška, samopal nebo karabina) a krátká zbraň (pistole). Střelivo v počtech – 300 ks dlouhá zbraň, 100 ks krátká zbraň.

Za příplatek, dle aktuálního ceníku k danému datu konání kurzu, jsme schopni vám zbraň (popřípadě zbraně) a střelivo zajistit.

Na taktickou část kurzu vám zdarma zapůjčíme naše výcvikové FX Simunition zbraně.

Místo konání:

Venkovní komerční Střelnice Oleško, webové stránky Střelnice Oleško. koordináty: 50°29’10.5″N 14°12’05.1″E 50.486238, 14.201412, Popis cesty z Prahy po D8 směr Ústí nad Labem, sjezd 35 Km směr Terezín, dále cca 10 min od dálnice přes obce Doksany a Hrdly. Za mostem přes železniční trať odbočit vpravo směr Oleško. V Olešku odbočit vlevo za obecním úřadem. Celková doba jízdy dle pravidel silničního provozu z Prahy na naši střelnici je cca 35 minut.

Datum konání:

Vyberte si Vámi zvolený termín v našem e-shopu nebo prostřednictvím kalendáře.

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na střelnici nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Účastníci:

Minimum 8 maximum 16.

Časová dotace kurzu:

7 dní, 70 vyučovacích hodin

Ubytování a strava:

Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Po dohodě je však možné zajistit poměrně komfortní přespání nedaleko střelnice. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda.

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.

Instruktor:

Zdeněk Charvát / Miloš Müller

Certifikace:

Certifikát Hard Task

Cena kurzu:

16.500 Kč

Na tento kurz se vztahuje 10% sleva pro členy našeho sportovně střeleckého klubu HardTask Rangers.

Please wait...

Napsat komentář