Gecko Tactical

Gecko Tactical Obtížnost I

Popis kurzu:

Tento CQB kurz je zaměřen na úplné základy taktické práce v budovách založené na kurzech Projektu Gecko a Izraelského systému ozbrojených složek IDF

Obsah:

Základní teorie, taktický pohyb, komunikace, základy čištění místnosti v mnoha situacích. Tento kurz bude taktéž zaměřen na lidské chování a psychologii v tomto typu operací. Poslední den kurzu ucelíte všechny nabyté vědomosti a prodáte je formou střeleckých cvičení s ostrou municí.

Kurz je určen pro studenty, kteří mají základní pojem o taktické práci CQB, tak i pro absolutní nováčky v tomto oboru.

Doporučené vybavení:

Povahou taktické oblečení a obuv (5.11, Blackhawk, Helikon…) nebo bojová uniforma, nosič balistických plátů nebo balistická vesta s pouzdry na vybavení a sumkami na zásobníky typu AR15, přilba, pouzdro na záložní zbraň (Glock 17), střelecké ochranné brýle, taktické rukavice, svítilna…

Kurz samozřejmě zvládnete projít v pohodlném civilním či sportovním oblečení, bez nutnosti dokupovat taktickou výstroj, stačí si vzít pouze ochranné brýle. POZOR! V OBJEKTU SE NETOPÍ, PŘIZPŮSOBTE SVOJE OBLEČENÍ VENKOVNÍM TEPLOTÁM!

Zbraň: 

Budete vybaveni našemi výcvikovými zbraněmi Airsoft. Za poplatek je možné vás vybavit zbraněmi FX Simunition Glock 17, AR15 a H&K 416 a MP5. Dále je potřeba samonabíjecí puška (AR15, CZ858 apod.) se dvěma zásobníky a 200 ks ostrými náboji.

Místo konání:

První dva dny kurzu: sraz na adrese U Chodovského hřbitova 1, Praha 4. Třetí den kurzu venkovní komerční Střelnice Oleško, webové stránky Střelnice Oleško.

Účastníci:

Minimum 10 maximum 16

Datum konání:

Vyberte si Vámi zvolený termín v našem e-shopu nebo prostřednictvím kalendáře.

Časová dotace kurzu:

3 dny, 24 vyučovacích hodin

Ubytování a strava:

Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Po dohodě je však možné zajistit poměrně komfortní přespání nedaleko střelnice. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda.

Jazyk výuky:

Angličtina s možným překladem do češtiny.

Instruktor:

Eliran Feildboy

Certifikace:

Certifikát Project Gecko

Cena kurzu:

7500 Kč

Na tento kurz se vztahuje 10% sleva pro členy našeho sportovně střeleckého klubu HardTask Rangers.

Please wait...

Napsat komentář