Air Assault 2

Air Assault 2 Obtížnost II

Popis kurzu:

Kurz, který je zaměřen na vysazení a extrakci bojového týmu za pomocí lehkého transportního vrtulníku Eurocopter EC120 a jeho navádění na přistání včetně zabezpečení přistávací plochy, slanění a odnos v podvěsu (techniky SPIES a FRIES) za použití rychloslaňovacího lana (fast rope) za použití těžkého vrtulníku Mi8/Mi171.

Obsah:

První den kurzu: základní teorie, způsoby uvazování lana, nácvik slanění po rychloslaňovacím laně na cvičné lezecké stěně, techniky navázání a jištění se na odnosovém laně, navádění vrtulníku na přistání a příprava přistávací plochy. Druhý den kurzu vysazování z vrtulníku do terénu bez použití lana. Třetí den: nácvik slanění z vrtulníku na ploše letiště, finální výcvik slanění pomocí fast rope lana z vrtulníku v terénu, odnos šesti členného týmu v hroznu na FIRES laně.

Doporučené vybavení:

Povahou taktické oblečení a obuv doporučuje se bojová uniforma (vz 95, multicam, woodland …), nosič balistických plátů nebo balistická vesta s pouzdry na vybavení a sumkami na zásobníky typu AR15, přilba nebo taktický klobouk, střelecké ochranné brýle, taktické rukavice, individuální balíček první pomoci.

Kurz samozřejmě zvládnete projít v pohodlném taktickém oblečení, bez nutnosti dokupovat taktickou výstroj, stačí si vzít pouze ochranné brýle. POZOR! PŘIZPŮSOBTE SVOJE OBLEČENÍ VENKOVNÍM TEPLOTÁM!

Zbraň: 

Pro všechny účastníky budou zdarma k zapujčení naše výcvikové airsoftové zbraně.

Místo konání:

První den kurzu venkovní komerční Střelnice Oleško, webové stránky Střelnice Oleško. Druhý den kurzu v obci Kobylice, poblíž Nového Bydžova, místo srazu zde. Třetí den kurzu Letiště Trenčín – Slovensko.

Datum konání:

Vyberte si Vámi zvolený termín v našem e-shopu nebo prostřednictvím kalendáře.

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na místě nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 17:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Účastníci:

Minimum 8 maximum 30

Časová dotace kurzu:

3 dny, 24 vyučovacích hodin

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.

Instruktor:

Bývalí příslušníci speciálních sil AČR a Útvaru rychlého nasazení PČR

Certifikace:

Certifikát Hard Task / Project Gecko

Cena kurzu:

26000 Kč

Na tento kurz se vztahuje 10% sleva pro členy našeho sportovně střeleckého klubu HardTask Rangers.

Please wait...

Napsat komentář