VCQB

VCQB Obtížnost IV

Popis kurzu:

Vehicle CQB je exkluzivní dvoudenní střelecko taktický kurz, který je zaměřen na střelbu a boj ve vozidle a kolem něj.

Kurz je určen pouze pro vyspělé střelce, kteří prošli našimi kurzy Dynamic Pistol 3 a Dynamic Rifle 2

Obsah:

Studenti posunou své hranice „tradičního“ krytí a schovávání se za vozidly tak daleko, jak to jenom půjde. Jednotlivé drilly budou zahrnovat práci s krátkými i dlouhými zbraněmi. Bude se střílet přes vozidla, pod nimi, či skrze ně. Proběhnou balistické ukázky s různým druhem střeliva, za účelem zkoumání balistické deformace, penetrace a terminální efekt v přímé korelaci s různými částmi vozidel. Na modelových scénářích bude použito zbraní a střeliva FX Simunition. 

Potřebné vybavení:

Pohodlné civilní nebo taktické oblečení a pevná outdoorová nebo sportovní obuv, opasek, kvalitní a bezpečné pouzdro na zbraň umístěné na straně silné ruky a zakrývající lučík spouště (nejlépe kydexové) a pouzdro na rezervní zásobník(y) pro krátkou i dlouhou zbraň, popřípadě nosič plátů nebo kompletní balistická ochrana, střelecké ochranné brýle, ochrana sluchu (sluchátka, špunty…), nákoleníky. Kurz ale rozhodně absolvujte v oblečení a výbavě co nejvíce odpovídající vašemu dennímu nošení nebo práci.

Zbraň:

Samonabíjecí pistole + dva zásobníky, samonabíjecí puška + dva zásobníky a minimálně 400 ks nábojů do pistole a 200 ks nábojů do pušky. V případě subcompaktních pistolí (například G43/42) doporučujeme minimálně 3 zásobníky.

Za příplatek, dle aktuálního ceníku k danému datu konání kurzu, jsme vám schopni zbraně s pouzdry a střelivo zajistit.

Zapůjčení zbraní FX simunition a střelivo do nich v ceně kurzu.

Místo konání:

Venkovní komerční Střelnice Oleško, webové stránky Střelnice Oleško. koordináty: 50°29’10.5″N 14°12’05.1″E 50.486238, 14.201412, Popis cesty z Prahy po D8 směr Ústí nad Labem, sjezd 35 Km směr Terezín, dále cca 10 min od dálnice přes obce Doksany a Hrdly. Za mostem přes železniční trať odbočit vpravo směr Oleško. V Olešku odbočit vlevo za obecním úřadem. Celková doba jízdy dle pravidel silničního provozu z Prahy na naši střelnici je cca 35 minut.

Datum konání:

Vyberte si Vámi zvolený termín v našem e-shopu nebo prostřednictvím kalendáře.

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na střelnici nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Účastníci:

Minimum 8 maximum 16

Časová dotace kurzu:

2 dny, 16 vyučovacích hodin

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.

Instruktor:

Zdeněk Charvát / Miloš Müller / Tomáš Frolík / Tomáš Pavelka / Adam Fajkoš / Miloslav Švéda

Certifikace:

Certifikát Hard Task

Cena kurzu:

9000 Kč

Na tento kurz se vztahuje 10% sleva pro členy našeho sportovně střeleckého klubu HardTask Rangers.

Please wait...

Napsat komentář