Tactical Shotgun

Tactical ShotgunObtížnost II

Popis kurzu:

Tento kurz je zaměřen na výuku základních a pokročilejších technik ovládání taktické brokovnice se zaměřením na taktické použití.

Obsah:

Základní teorie, suchý nácvik, postoj, držení, míření, spouštění, pohotovostní polohy, nahození, přilícení, opakovaný výstřel, přebití, závady, přenášení na více cílů, střelba se změnou polohy, střelba za pohybu …

Potřebné vybavení:

Pohodlné civilní nebo taktické oblečení anebo služební bojová uniforma a pevná outdoorová nebo sportovní obuv (obojí přizpůsobeno aktuálnímu počasí a venkovním teplotám), opasek, nábojový pás nebo schránka na brokové patrony, nebo nosič plátů či taktická vesta s pouzdry na zásobníky a vybavení, umožňující umístění a rychlé vytažení brokových patron, střelecké ochranné brýle, ochrana sluchu (sluchátka, špunty…), nákoleníky.

Zbraň:

Opakovací nebo samonabíjecí brokovnice a minimum 250 nábojů celkem, z čehož 200 ks – jemné broky (2 až 3,5 mm), 5 ks nábojů – jednotná střela (slug), 20 ks nábojů – střední broky (4 až 6,5 mm), 25 ks nábojů – hrubé broky (8 až 9,1 mm).

Za příplatek, dle aktuálního ceníku k danému datu konání kurzu, jsme schopni vám zbraň a střelivo zajistit.

Místo konání:

Venkovní komerční Střelnice Oleško, webové stránky Střelnice Oleško. koordináty: 50°29’10.5″N 14°12’05.1″E 50.486238, 14.201412, Popis cesty z Prahy po D8 směr Ústí nad Labem, sjezd 35 Km směr Terezín, dále cca 10 min od dálnice přes obce Doksany a Hrdly. Za mostem přes železniční trať odbočit vpravo směr Oleško. V Olešku odbočit vlevo za obecním úřadem. Celková doba jízdy dle pravidel silničního provozu z Prahy na naši střelnici je cca 35 minut.

Datum konání:

Vyberte si Vámi zvolený termín v našem e-shopu nebo prostřednictvím kalendáře.

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na střelnici nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Účastníci:

Minimum 8 maximum 16

Časová dotace kurzu:

2 dny, 16 vyučovacích hodin

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.

Instruktor:

Zdeněk Charvát / Miloš Müller

Certifikace:

Certifikát Hard Task

Cena kurzu:

3000 Kč

Na tento kurz se vztahuje 10% sleva pro členy našeho sportovně střeleckého klubu HardTask Rangers.

Please wait...

2 Comments:

  1. Naprosto perfektní kurz, další dobře strávený víkend. Moc děkuji!

    Please wait...
  2. Profilový obrázek
    Vladimír Hola

    Stejně jako s kurzem Dynamic Pistol maximální spokojenost. Opět profesionální a zároveň pohodový přístup. Pro mě jako pro neprofesionála a hobby střelce neocenitelná zkušenost. Nicméně i kluci, kteří střílejí delší dobu si kurz hodně pochvalovali. Pro mě velkým přínosem bylo otestování možností mých i zbraně za různých situací. Díky Miloši a Zdenku.

    Please wait...

Napsat komentář