Shooting Instructor

Shooting Instructor Obtížnost IV

Popis kurzu:

Jedná se o exkluzivní týdenní kurz pro budoucí nebo již aktivní instruktory střelby.

Kurz je určen pouze pro vyspělé střelce, kteří prošli našimi kurzy Dynamic Pistol 3 a Dynamic Rifle 3

Obsah:

Metodická příprava střeleckého výcviku, tvorba písemných příprav, výběr, zajišťování a příprava výcvikového materiálu, důležité návyky instruktora v dodržování stoprocentní bezpečnosti na střelnici, výuka rozpoznávání střeleckých chyb žáků, zapojování moderních trendů a chytrých komplexních cvičení do výuky, cvičné vedení výuky skupiny střelců s okamžitou zpětnou vazbou pověřených lektorů, implementace zpětné vazby do výuky atd.

Potřebné vybavení:

Pohodlné civilní nebo taktické oblečení a pevná outdoorová nebo sportovní obuv, opasek, kvalitní a bezpečné pouzdro na zbraň umístěné na straně silné ruky a zakrývající lučík spouště (nejlépe kydexové) a pouzdro na rezervní zásobník(y) pro krátkou i dlouhou zbraň, popřípadě nosič plátů nebo kompletní balistická ochrana, střelecké ochranné brýle, ochrana sluchu (sluchátka, špunty…), nákoleníky, psací potřeby.

Zbraň:

Samonabíjecí pistole + dva zásobníky, samonabíjecí puška + dva zásobníky a minimálně 500 ks nábojů do každé ze zbraní. V případě subcompaktních pistolí (například G43/42) doporučujeme minimálně 3 zásobníky.

Za příplatek, dle aktuálního ceníku k danému datu konání kurzu, jsme vám schopni zbraně s pouzdry a střelivo zajistit.

Místo konání:

Venkovní komerční Střelnice Oleško, webové stránky Střelnice Oleško. koordináty: 50°29’10.5″N 14°12’05.1″E 50.486238, 14.201412, Popis cesty z Prahy po D8 směr Ústí nad Labem, sjezd 35 Km směr Terezín, dále cca 10 min od dálnice přes obce Doksany a Hrdly. Za mostem přes železniční trať odbočit vpravo směr Oleško. V Olešku odbočit vlevo za obecním úřadem. Celková doba jízdy dle pravidel silničního provozu z Prahy na naši střelnici je cca 35 minut.

Datum konání:

Vyberte si Vámi zvolený termín v našem e-shopu nebo prostřednictvím kalendáře.

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na střelnici nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. Připravte se ale na domácí úkoly ve formě písemných příprav, které vám den protáhnou klidně do půlnoci. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Účastníci:

Minimum 6 maximum 12

Časová dotace kurzu:

7 dní, 70 vyučovacích hodin

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.

Instruktor:

Zdeněk Charvát / Miloš Müller / Tomáš Frolík

Certifikace:

Certifikát Hard Task

Cena kurzu:

16.500 Kč

Na tento kurz se vztahuje 10% sleva pro členy našeho sportovně střeleckého klubu HardTask Rangers.

Please wait...

One Comment:

  1. Účastnil jsem se srpnového kurzu, ale nechal jsem si měsíc čas na vychladnutí, abych v hodnocení byl co možná nejobjektivnější. I s odstupem času musím říci, že kurz více než splnil moje očekávání. Byl metodicky dobře nastaven a po celou dobu se kladl důraz na kvalitní zpětnou vazbu, nejen od instruktorů Zděnka, Miloše a Pavla, ale i mezi jednotlivými účastníky. Vzhledem k povaze kurzu bylo alfou a omegou samotné účení a příprava na výuku, je vhodné tedy již do kurzu jít technicky připraven. Zároveň počítejte s časovou náročností, uvedené časové dispozice rozhodně nejsou zavádějící. Během týdne určitě nebudete mít čas a pomyšlení na cokoliv jiného. I přes relativní náročnost nelituji ani jedné minuty strávené na kurzu, super parta, která se sešla byla už jen třešničkou na skvěle chutnajicím dortu 🙂

    Please wait...

Napsat komentář