Low Light

Low Light Obtížnost III

Popis kurzu:

Tento kurz je zaměřen na výuku pokročilých technik ovládání krátké palné zbraně za snížené viditelnosti a ve tmě se zaměřením pro civilní a taktické použití.

Kurz je určen pouze pro ty střelce, kteří prošli naším kurzem Dynamic Pistol 2

Obsah:

Teorie k typům a funkcím svítilen, taktika nasvěcování prostorů a práce se světlem, stíny a tmou, techniky držení svítilny, manipulační drilly s pistolí a svítilnou, změny střeleckých poloh, práce ve dvojici, zasvěcení do taktické přípravy v objektech s využíváním světla a tmy pro váš prospěch, modelové situace, techniky střelby z pistole s využitím ruční taktické svítilny, střelecké modelové scénáře za použití našich výcvikových zbraní FX Simunition.

Doporučené vybavení:

Taktická svítilna (do ruky, která nemá žádné speciální režimy a přepínání, měla by pouze splňovat svítí/nesvítí, a to po pouhém namáčknutí a puštění spínače s možností domáčknutí), svítilna na zbrani není nutná. Dále pohodlné civilní nebo taktické oblečení a pevná outdoorová nebo sportovní obuv (POZOR! V OBJEKTU ANI NA STŘELNICI SE NETOPÍ, PŘIZPŮSOBTE SVOJE OBLEČENÍ VENKOVNÍM TEPLOTÁM!), opasek, kvalitní a bezpečné pouzdro na zbraň umístěné na straně silné ruky a zakrývající lučík spouště (nejlépe kydexové) a pouzdro na rezervní zásobník(y), střelecké ochranné brýle, ochrana sluchu (sluchátka, špunty…), doporučujeme nákoleníky.

Zbraň:

Samonabíjecí pistole + dva zásobníky a minimálně 150 ks nábojů. V případě subcompaktních pistolí (například G43/42) doporučujeme minimálně 3 zásobníky.

Na taktické části kurzu budete vybaveni našemi výcvikovými zbraněmi FX Simunition Glock 17.

Za příplatek, dle aktuálního ceníku k danému datu konání kurzu, jsme vám schopni zbraň s pouzdry a střelivo zajistit.

Místo konání:

První den kurzu sraz na adrese U Chodovského hřbitova 1, Praha 4. Druhý den kurzu krytá komerční střelnice Gun Range v Brandýse nad Labem, ulice Kostelecká 1776, objekt Hotelu Sportcentrum. Vchod do střelnice se nachází na pravé straně hotelu vedle tenisových kurtů.

Datum konání:

Vyberte si Vámi zvolený termín v našem e-shopu nebo prostřednictvím kalendáře.

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na střelnici nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Účastníci:

Minimum 8 maximum 12

Časová dotace kurzu:

2 dny, 16 vyučovacích hodin

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.

Instruktor:

Zdeněk Charvát / Miloš Müller / Tomáš Frolík

Certifikace:

Certifikát Hard Task

Cena kurzu:

3500 Kč

Na tento kurz se vztahuje 10% sleva pro členy našeho sportovně střeleckého klubu HardTask Rangers.

Please wait...

2 Comments:

  1. Když jsem se přihlásil, tak jsem se podivoval, že se jako budeme dva dny učit svítit baterkou?! Po první hodině jsem věděl, že o svícení vím málo. První den byl hodně záživný a druhý den s ostrýma na střelnici ještě lepší. Všem doporučuju (běžte první na CQB a pak na low light).

    Please wait...
  2. Perfektní kurz s maximální přidanou hodnotou. Motto kurzu „tma je váš přítel, světlo nepřítel“ si osobně mnohokrát potvrdíte, ať už v rámci opakování postupů, tak v modelových situacích s FX. Druhý den s live ammo na střelnici klade velký důraz na 100% bezpečnou manipulaci se zbraní, včetně práce ve dvojicích. Určitě doporučuji všem střelcům, jeden z nejpřínosnějších kurzů, co jsem kdy absolvoval.

    Please wait...

Napsat komentář