Dynamic Pistol 4

Dynamic Pistol 4 Obtížnost IV

Popis kurzu:

Na tomto kurzu si zopakujete velmi pokročilou manipulaci a techniky ovládání krátké zbraně se zaměřením na obranné použití. Dále se naučíte tasení ze skrytého nošení, střelbu na kontaktní vzdálenost v sebeobraně, použití zbraně při napadení nožem a údery předmětů, úder zbraní a střelbu po fyzické zátěži apod.. Úchazeč musí mít precizně zvládnutou základní, pokročilou a bezpečnou manipulaci se zbraní. Obsahem kurz navazuje na Dynamic Pistol 3.

Kurz je určen pouze pro vyspělé střelce, kteří prošli naším kurzem Dynamic Pistol 3 

Obsah:

Představení instruktorů, bezpečnostní pokyny, uvedení do problematiky sebeobranných technik střelby, úvodní test (průzkum a zhodnocení znalostí a návyků přihlášených studentů, upravení chyb a sjednocení manipulace a postupů), krátké opakování dovedností z kurzu Dynamic Pistol 3, dále tasení ze skrytého nošení, střelba na kontaktní vzdálenost, získávání vzdáleností v sebeobraně, použití zbraně při napadení nožem a údery předmětů, obrana zbraně, střelba po fyzické zátěži v modelových situacích s použitím našich výcvikových zbraní FX Simunition.

Potřebné vybavení:

Pohodlné civilní nebo taktické oblečení, které umožňuje skryté nošení zbraně a pevná outdoorová nebo sportovní obuv (obojí přizpůsobeno aktuálnímu počasí a venkovním teplotám), opasek, kvalitní a bezpečné pouzdro na zbraň umístěné na straně silné ruky a zakrývající lučík spouště (nejlépe kydexové) a pouzdro na rezervní zásobník(y), střelecké ochranné brýle, ochrana sluchu (sluchátka, špunty…), nákoleníky. Pakliže hodláte na kurzu střílet s jiným střelivem, než je běžně rozšířený standard 9 mm Luger nebo .45 ACP, přivezte si s sebou taktéž 4 ks cvičných nábojů určených pro suchý nácvik a manipulaci se zbraní.

Zbraň:

Samonabíjecí pistole + dva zásobníky a minimálně 300 ks nábojů. V případě subcompaktních pistolí (například G43/42) doporučujeme minimálně 3 zásobníky.

Za příplatek, dle aktuálního ceníku k danému datu konání kurzu, jsme vám schopni zbraň s pouzdry a střelivo zajistit.

Místo konání:

Venkovní komerční Střelnice Oleško, webové stránky Střelnice Oleško. koordináty: 50°29’10.5″N 14°12’05.1″E 50.486238, 14.201412, Popis cesty z Prahy po D8 směr Ústí nad Labem, sjezd 35 Km směr Terezín, dále cca 10 min od dálnice přes obce Doksany a Hrdly. Za mostem přes železniční trať odbočit vpravo směr Oleško. V Olešku odbočit vlevo za obecním úřadem. Celková doba jízdy dle pravidel silničního provozu z Prahy na naši střelnici je cca 35 minut.

Datum konání:

Vyberte si Vámi zvolený termín v našem e-shopu nebo prostřednictvím kalendáře.

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na střelnici nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Účastníci:

Minimum 8 maximum 16

Časová dotace kurzu:

1 den, 8 vyučovacích hodin

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.

Instruktor:

Zdeněk Charvát / Miloš Müller / Tomáš Frolík / Tomáš Pavelka / Adam Fajkoš / Miloslav Švéda

Certifikace:

Certifikát Hard Task

Cena kurzu:

2000 Kč

Na tento kurz se vztahuje 10% sleva pro členy našeho sportovně střeleckého klubu HardTask Rangers.

 

Please wait...

One Comment:

  1. pozn.: Moje hodnocení je rozhodně 5 z 5 (snažil jsem se přednastavený rating „plný počet“ potvrdit, ale jakmile jsem hrábnul do hvězdiček, skončilo to nechtěným zvolením 4 z 5 bez možnosti jakékoliv opravy, resp. potvrzení volby :-(( a to před vlastním odeslání komentáře. Trochu nestandardní … tímto prosím webmastera, aby opravil moje hodnocení kurzu na plný počet:-), protože…

    … byl naprosto skvělý a mohu doporučit všem, kteří s DP začali a zatím pokračování v těchto kurzech jen zvažují nebo o něm dosud ani neuvažovali. Možnost „reálně“ si vyzkoušet obranu proti ozbrojenému útočníku, popř. útočníkům v různých modelových situacích, schopnost a rychlost vlastní reakce dotažené do konce výstřelem z FX proti útočníkovi, a to vše pod dohledem instruktora, který vás následně upozorní na chyby, je prostě nedocenitelná, vč. uvědomění si jak málo jste stále připraveni. Miloši, díky.
    Přidanou hodnotou kurzu 28.10.2019 byl samozřejmě i menší počet účastníků.

    Please wait...

Napsat komentář