Dynamic Pistol 3

Dynamic Pistol 3 Obtížnost III

 

Popis kurzu:

Na tomto kurzu si na začátku krátce zopakujete cvičení z předchozích kurzů Dynamic Pistol 1 a Dynamic Pistol 2 a naučíte pokročilé techniky ovládání krátké zbraně se zaměřením na použití v obranné situaci. Úchazeč musí mít precizně zvládnutou základní a bezpečnou manipulaci se zbraní. Obsahem kurz navazuje na Dynamic Pistol 2.

Kurz je určen pouze pro ty střelce, kteří prošli naším kurzem Dynamic Pistol 2
 

Obsah:

Představení instruktorů, bezpečnostní pokyny, uvedení do problematiky pokročilých technik obranné a taktické střelby, úvodní test (průzkum a zhodnocení znalostí a návyků přihlášených studentů, upravení chyb a sjednocení manipulace a postupů), krátké opakování dovedností z dvou předchozích kurzů DP1/DP2 (opakované výstřely, střelba jednoruč, střelba po změně polohy (klek, dřep, leh), střelba za pohybu, tasení s dokrokem, překrokem, úkrokem stranou a vzad), dále střelba zpoza krytu, pokročilá střelba a manipulace jednoruč (řešení závad a taktické přebití silnou i slabou rukou), střelba do tří stran bez změny postoje.

Potřebné vybavení:

Pohodlné civilní nebo taktické oblečení, které umožňuje skryté nošení zbraně a pevná outdoorová nebo sportovní obuv (obojí přizpůsobeno aktuálnímu počasí a venkovním teplotám), opasek, kvalitní a bezpečné pouzdro na zbraň umístěné na straně silné ruky a zakrývající lučík spouště (nejlépe kydexové) a pouzdro na rezervní zásobník(y), střelecké ochranné brýle, ochrana sluchu (sluchátka, špunty…), nákoleníky. Pakliže hodláte na kurzu střílet s jiným střelivem, než je běžně rozšířený standard 9 mm Luger nebo .45 ACP, přivezte si s sebou taktéž 4 ks cvičných nábojů určených pro suchý nácvik a manipulaci se zbraní.

Zbraň:

Samonabíjecí pistole + dva zásobníky a minimálně 300 ks nábojů. V případě subcompaktních pistolí (například G43/42) doporučujeme minimálně 3 zásobníky.

Za příplatek, dle aktuálního ceníku k danému datu konání kurzu, jsme vám schopni zbraň s pouzdry a střelivo zajistit.

Místo konání:

Venkovní komerční Střelnice Oleško, webové stránky Střelnice Oleško. koordináty: 50°29’10.5″N 14°12’05.1″E 50.486238, 14.201412, Popis cesty z Prahy po D8 směr Ústí nad Labem, sjezd 35 Km směr Terezín, dále cca 10 min od dálnice přes obce Doksany a Hrdly. Za mostem přes železniční trať odbočit vpravo směr Oleško. V Olešku odbočit vlevo za obecním úřadem. Celková doba jízdy dle pravidel silničního provozu z Prahy na naši střelnici je cca 35 minut.

Datum konání:

Vyberte si Vámi zvolený termín v našem e-shopu nebo prostřednictvím kalendáře.

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na střelnici nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Účastníci:

Minimum 8 maximum 16

Časová dotace kurzu:

1 den, 8 vyučovacích hodin

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.

Instruktor:

Zdeněk Charvát / Miloš Müller / Tomáš Frolík / Tomáš Pavelka / Adam Fajkoš / Miloslav Švéda

Certifikace:

Certifikát Hard Task

Cena kurzu:

2000 Kč

Na tento kurz se vztahuje 10% sleva pro členy našeho sportovně střeleckého klubu HardTask Rangers.

Please wait...

3 Comments:

 1. Opět výborný kurz, spousta informací a cviků. Pavel s Lukášem výborní. Správně nároční, v klidu, zvládnou se vždy věnovat i individuálně a opravovat chyby.

  Please wait...
 2. Zase parádní kurz, který pěkně navazuje na DP2.
  Vše, co jsme se učili bylo funkční a prostě z praxe. Metody nácviku, jsou prověřené a dává to celý smysl. Moc se mi líbila střelby zpoza krytu, to budu určitě trénovat. Chválím instruktora Tomáše, byl na nás sám a měl to někdy asi fakt těžký :-). Na kurzu jsem byl 11.08.2019.
  Všem určitě doporučuju si před kurzem znovu potrénovat techniku z DP2.
  Takže děkuju a zase příště…..Jarda

  Please wait...
 3. Opět vynikající kurz! Z DP1 jsem odcházel příjemně unavený a nadmíru spokojený. Po DP2 jsem byl utahaný a absolutně nadšený. A to nadšení mi zůstalo i teď po DP3. Stále to samé – vymakané techniky které jsou promyšlené, funkční a evidentně ověřené časem. Instruktoři vysvětlují nejen ,,jak“ ale i ,,proč“, takže člověk ví, že se učí opravdu to nejlepší.
  Vřelý dík!

  Please wait...

Napsat komentář