Basic Sniper

Basic Sniper Obtížnost I

Popis kurzu:

Tento kurz je zaměřen na výuku základních technik ovládání a střelby z odstřelovací pušky.

Obsah:

Základní teorie, výběr a sestavení zbraně a doplňků, teorie střelby na dlouhé vzdálenosti, používání záměrné osnovy (měření a odhad vzdáleností atd …), nastřelení pušky, výroba balistických tabulek, základní střelecké polohy, odhad vzdáleností podle záměrné osnovy apod.

Doporučené vybavení:

Povahou taktické nebo sportovní oblečení určené pro práci v terénu za jakýchkoliv povětrnostních podmínek (například i goratexové vybavení) a pevná obuv, chrániče sluchu, karimatka nebo celta, barracuda, bean bag, popřípadě skládací židlička, psací potřeby (zápisník a tužka), kalkulačka, nůž, padáková šňůra, lepící páska.

Zbraň:

Vlastní velkorážná opakovací nebo samonabíjecí puška ráže .308 Win nebo ekvivalent s optickým zaměřovačem, umožňujícím horizontální a vertikální klikání + nastavení paralaxy a střelbu na 300 m + 100 ks nábojů do této pušky (V případě, že vaše puška není nastřelená, doporučujeme nábojů o něco více).

Za příplatek, dle aktuálního ceníku k danému datu konání kurzu, jsme vám schopni zapůjčit odstřelovací pušku pro vás samotného anebo do dvojice střelců, stejně tak je možné zajistit střelivo.

Místo konání:

Venkovní komerční Střelnice Oleško, webové stránky Střelnice Oleško. koordináty: 50°29’10.5″N 14°12’05.1″E 50.486238, 14.201412, Popis cesty z Prahy po D8 směr Ústí nad Labem, sjezd 35 Km směr Terezín, dále cca 10 min od dálnice přes obce Doksany a Hrdly. Za mostem přes železniční trať odbočit vpravo směr Oleško. V Olešku odbočit vlevo za obecním úřadem. Celková doba jízdy dle pravidel silničního provozu z Prahy na naši střelnici je cca 35 minut.

Datum konání:

Vyberte si Vámi zvolený termín v našem e-shopu nebo prostřednictvím kalendáře.

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na střelnici nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Účastníci:

Minimum 8 maximum 20

Časová dotace kurzu:

3 dny, cca 24 vyučovacích hodin

Ubytování a strava:

Ubytování není součástí kurzovného, každý účastník si jej zajišťuje a hradí sám. Po dohodě je však možné zajistit poměrně komfortní přespání nedaleko střelnice. Na stravování bude vymezeno 30 min v době oběda.

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.

Instruktor:

Boris Rek

Certifikace:

Certifikát Hard Task

Cena kurzu:

Balíček 1: 6000 Kč (v ceně je pouze kurzovné)

Balíček 2: 11.000 Kč (v ceně je kurzovné, zapůjčení odstřelovací pušky pro dvojici střelců a 100 ks nábojů .308 Win) – budete se dělit o pušku s vaším přiděleným partnerem ve dvojici)

Balíček 3: 14.500 Kč (v ceně je kurzovné, zapůjčení odstřelovací pušky pouze pro vás a 100 ks nábojů .308 Win)

Na tento kurz se vztahuje 10% sleva pro členy našeho sportovně střeleckého klubu HardTask Rangers.

Please wait...

Napsat komentář