Self-defense scenarios

Self-defense scenarios Obtížnost III

Popis kurzu:

Dvoudenní intenzivní kurz, který je zaměřen na zopakování základních sebeobranných technik nutné obrany pro ty, kteří u sebe denně nosí zbraň pro svou ochranu, následují jednoduché sebeobranné scénáře, až po velmi realistické komplexní modelové situace, které budou zaznamenávány na videokameru a vyhodnoceny právníkem. Tento kurz vám ukáže vaše limity, možnosti a především vás připraví na možné nepříjemné životní situace, kde skutečně půjde o zdraví nebo život váš či vašich blízkých.

Obsah:

Teorie nutné obrany, základní sebeobranné techniky se zbraní, obuškem či slzným sprejem, obrana vlastní zbraně, odebrání protivníkovy zbraně, jednoduché scénáře nutné obrany, komplexní realistické modelové situace, rozbor situací na videozáznamech.

Doporučené vybavení:

Sportovní oblečení a obuv do tělocvičny, pistole s pouzdrem pro skryté nošení, můžete také teleskopický obušek (popřípadě můžeme za příplatek zapůjčit), rukavice (kvůli puchýřům), ochranné brýle povinně! Na druhý den kurzu oblečení na ven (PŘIZPŮSOBTE SVOJE OBLEČENÍ VENKOVNÍM TEPLOTÁM!).

Zbraň: 

Pro všechny účastníky budou v druhý den kurzu zdarma k zapujčení naše výcvikové zbraně FX Simunition typu Glock 17 včetně pouzder.

Místo konání:

První den kurzu: Tělocvičná Jednota Sokol Žižkov II, Na Balkáně 812/21, 130 00 Praha 3 Žižkov. Druhý den kurzu: V objektu bývalé raketové základny Bratronice u obce Běleč a Bratronice nedaleko Kladna.

Datum konání:

Vyberte si Vámi zvolený termín v našem e-shopu nebo prostřednictvím kalendáře.

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na místě nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Účastníci:

Minimum 8 maximum 16

V ideálním případě předchozí zkušenost ze sebeobrany nebo úpolových sportů.

Časová dotace kurzu:

2 dny, 16 vyučovacích hodin

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.

Instruktor:

Tomáš Frolík

Certifikace:

Certifikát Hard Task

Cena kurzu:

3000 Kč

Na tento kurz se vztahuje 10% sleva pro členy našeho sportovně střeleckého klubu HardTask Rangers.

Please wait...

2 Comments:

  1. Jeden z nejpřínostnějších kurzů pro situace které vás v životě mohou opravdu potkat. Hodně jsem si uvědomil jak složité je správné a zásadní rozhodnutí které musíte udělat pod stresem a ve zlomku vteřiny. Ten kdo uvažuje o použití zbraňe pro sebeobranu by si měl tímto kurzem rozhodně projít. Velké díky Mirkovi, Frodovi a Milošovi.

    Please wait...
  2. Nedělní část je jedním z nejpřínosnějších kurzů z hlediska použití střelné zbraně pro sebeobranu. Modelové situace prověří především psychickou připravenost k obraně se zbraní a odhalí hlavní úskalí. Pro kohokoliv, kdo zbraň pro obranu nosí (a nejen střelnou), by tento kurz měl být v podstatě povinností;)

    Please wait...

Napsat komentář