CQB Home Defense

CQB Home DefenseObtížnost I

Popis kurzu:

Tento kurz je zaměřen na výuku základních taktických postupů v objektech s krátkou a dlouhou zbraní v jednotlivci za účelem propátrání objektu, jako je například vlastní domov po vloupání spáchaném zloději.

Obsah:

Základní teorie, vykrajování místnosti, vstup do bytu a místnosti, postup na schodišti, postup chodbou,  zadržení a zajištění pachatele, reakce na nestandardní situace, nesčetně modelových situací za použití zbraní FX Simunition a cvičných pepřových sprejů.

Doporučené vybavení:

Pohodlné civilní nebo taktické oblečení a pevná outdoorová nebo sportovní obuv (POZOR! V OBJEKTU ANI NA STŘELNICI SE NETOPÍ, PŘIZPŮSOBTE SVOJE OBLEČENÍ VENKOVNÍM TEPLOTÁM!), opasek, pokud vlastníte, přineste si své kvalitní a bezpečné pouzdro na zbraň umístěné na straně silné ruky a zakrývající lučík spouště (nejlépe kydexové) a pouzdro na rezervní zásobník(y) – obojí pro zbraň typu Glock 17, střelecké ochranné brýle, doporučujeme nákoleníky.

Zbraň: 

Budete vybaveni našemi výcvikovými zbraněmi FX Simunition Glock 17, AR15 a H&K 416 a MP5. S pistolemi Glock 17 FX obdržíte samozřejmě naše výcviková pouzdra, pokud si vlastní nedonesete.

Místo konání:

Sraz na adrese U Chodovského hřbitova 1, Praha 4.

Datum konání:

Vyberte si Vámi zvolený termín v našem e-shopu nebo prostřednictvím kalendáře.

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy v objektu nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Účastníci:

Minimum 8 maximum 16

Časová dotace kurzu:

1 den, 8 vyučovacích hodin

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.

Instruktor:

Zdeněk Charvát / Miloš Müller / Tomáš Frolík

Certifikace:

Certifikát Hard Task

Cena kurzu:

2200 Kč

Na tento kurz se vztahuje 10% sleva pro členy našeho sportovně střeleckého klubu HardTask Rangers.

Please wait...

Comments are closed.