CQB Advanced

CQB Advanced Obtížnost II

Popis kurzu:

Tento kurz je zaměřen na výuku pokročilých postupů taktické přípravy v objektech a zákroku proti pachateli v dopravních prostředcích.

Obsah:

Rychlé opakování ze základního kurzu CQB (vykrajování místnosti, vstup do bytu a místnosti, postup na schodišti, postup chodbou, systém otevírání dveří, zadržení a zajištění pachatele a nezúčastněných osob, reakce na nestandardní situace, koordinace čištění objektu ve více týmech), dále alternativní vstup do objektu okny za pomocí žebříků a dalších prostředků, taktické postupy s balistickým štítem, zajištění pachatele v dopravních prostředcích, jako jsou osobní automobily či autobus, nesčetně modelových situací s využitím našich výcvikových zbraní typu FX Simunition.

Doporučené vybavení:

Povahou taktické oblečení a obuv (UF PRO, 5.11, Blackhawk, Helikon…) nebo bojová uniforma, nosič balistických plátů nebo balistická vesta s pouzdry na vybavení a sumkami na zásobníky typu AR15, přilba, pouzdro na záložní zbraň (Glock 17), střelecké ochranné brýle, taktické rukavice, svítilna…

Kurz samozřejmě zvládnete projít v pohodlném civilním či sportovním oblečení, bez nutnosti dokupovat taktickou výstroj, stačí si vzít pouze ochranné brýle, rukavice a doporučujeme ochrannou přilbu. POZOR! V OBJEKTU SE NETOPÍ, PŘIZPŮSOBTE SVOJE OBLEČENÍ VENKOVNÍM TEPLOTÁM!

Zbraň: 

Budete vybaveni našemi výcvikovými zbraněmi FX Simunition Glock 17, AR15 a H&K 416 a MP5.

Místo konání:

Objekt bývalá kasárna Klecany, Praha východ – kousek od Prahy 9

Datum konání:

Vyberte si Vámi zvolený termín v našem e-shopu nebo prostřednictvím kalendáře.

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy v objektu nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Účastníci:

Minimum 8 maximum 16

Časová dotace kurzu:

2 dny, 16 vyučovacích hodin

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.

Instruktor:

Zdeněk Charvát / Miloš Müller / Tomáš Frolík / Tomáš Pavelka / Adam Fajkoš / Miloslav Švéda

Certifikace:

Certifikát Hard Task

Cena kurzu:

4400 Kč

Na tento kurz se vztahuje 10% sleva pro členy našeho sportovně střeleckého klubu HardTask Rangers.
Please wait...

Napsat komentář