Dynamic Pistol 2

Dynamic Pistol 2 Obtížnost II

 

Popis kurzu:

Na  kurzu Dynamic Pistol 2 si zopakujete základní manipulaci a naučíte pokročilejší techniky ovládání krátké zbraně se zaměřením na obranné použití. Úchazeč musí mít dobře zvládnutou základní a bezpečnou manipulaci se zbraní. Obsahem kurz navazuje na základní Dynamic Pistol 1.

Kurz je určen pouze pro ty střelce, kteří prošli naším kurzem Dynamic Pistol 1

Obsah:

Představení instruktorů, bezpečnostní pokyny, uvedení do problematiky taktické střelby, úvodní test (průzkum a zhodnocení znalostí a návyků přihlášených studentů, upravení chyb a sjednocení manipulace a postupů), krátké opakování dovedností z kurzu Dynamic Pistol 1 (mířená střelba, střelba se zapíchnutím, tasení s nábojem v komoře, závady (selhač, zádržka, dvojité podání, prázdný zásobník), taktické přebití), následně rozvinutí dovedností, jako tasení se změnou pozice (s dokrokem, překrokem, úkrokem stranou a vzad), změna pozice – přesun na větší vzdálenost, střelba jednoruč, střelba po změně polohy (klek, dřep, leh), střelba za pohybu a cvičení pro uvědomování si bezpečné vzdálenosti od útočníka.

Potřebné vybavení:

Pohodlné civilní nebo taktické oblečení, které umožňuje skryté nošení zbraně a pevná outdoorová nebo sportovní obuv (obojí přizpůsobeno aktuálnímu počasí a venkovním teplotám), opasek, kvalitní a bezpečné pouzdro na zbraň umístěné na straně silné ruky a zakrývající lučík spouště (nejlépe kydexové) a pouzdro na rezervní zásobník(y), střelecké ochranné brýle, ochrana sluchu (sluchátka, špunty…), nákoleníky. Pakliže hodláte na kurzu střílet s jiným střelivem, než je běžně rozšířený standard 9 mm Luger nebo .45 ACP, přivezte si s sebou taktéž 4 ks cvičných nábojů určených pro suchý nácvik a manipulaci se zbraní.

Zbraň:

Samonabíjecí pistole + dva zásobníky a minimálně 300 ks nábojů. V případě subcompaktních pistolí (například G43/42) doporučujeme minimálně 3 zásobníky.

Za příplatek, dle aktuálního ceníku k danému datu konání kurzu, jsme vám schopni zbraň s pouzdry a střelivo zajistit.

Místo konání:

Venkovní komerční Střelnice Oleško, webové stránky Střelnice Oleško. koordináty: 50°29’10.5″N 14°12’05.1″E 50.486238, 14.201412, Popis cesty z Prahy po D8 směr Ústí nad Labem, sjezd 35 Km směr Terezín, dále cca 10 min od dálnice přes obce Doksany a Hrdly. Za mostem přes železniční trať odbočit vpravo směr Oleško. V Olešku odbočit vlevo za obecním úřadem. Celková doba jízdy dle pravidel silničního provozu z Prahy na naši střelnici je cca 35 minut.

Datum konání:

Vyberte si Vámi zvolený termín v našem e-shopu nebo prostřednictvím kalendáře.

Časy:

Začátek výuky je v 09:00 hod. Buďte tedy na střelnici nejpozději mezi 08:30 a 08:45 hod, ukončení kurzu je obvykle okolo 18:00 hod. V průběhu dne bude stanovena 30 min pauza na oběd.

Účastníci:

Minimum 8 maximum 16

Časová dotace kurzu:

1 den, 8 vyučovacích hodin

Jazyk výuky:

Čeština s možným překladem do angličtiny.

Instruktor:

Zdeněk Charvát / Miloš Müller / Tomáš Frolík / Tomáš Pavelka / Adam Fajkoš / Miloslav Švéda

Certifikace:

Certifikát Hard Task

Cena kurzu:

2000 Kč

Na tento kurz se vztahuje 10% sleva pro členy našeho sportovně střeleckého klubu HardTask Rangers.

Please wait...

3 Comments:

 1. byl jsem na kurzu 7.7.19 pod vedením Pavla a Froda (doufám, že jsem nepopletl přezdívku-jméno jsem zapoměl).
  Kurz byl parádní a pěkně se napojuje na DP1. Střílet z místa zvládne asi každý, ale pokud se chcete naučit střelbu za pohybu, potřebujete kvalitní instruktory jako jsou tihle dva.
  Celý den máte střelnici pro sebe a dva instruktory k dispozici, nic lepšího jsem v ČR nenašel.
  Doporučuju – běžte tam, udělají z vás pistolníky 😀 Jarda

  Please wait...
 2. DP2 – 9.6.2019 – něco absolutně perfektního !! Za velkého vedra (( pro nás – ne pro Miloše )), jsem absolvoval tento kurz (( již po druhé )) pod vedením Miloše a Lukáše. To, že jsem dnes ( 10.6.) total odepsaný „na stehna“ je příčinou, proč budu ještě více jezdit na tyto kurzy. V 53-ti letech mě kluci taaaak v průběhu vyhecovali,že jsem dělal věci, které bych normálně nedělal !! Tyto kurzy doporučuji všem – bez rozdílu věku – kdo se chtějí nadále zlepšovat.
  PS: MILOŠI a LUKÁŠI = DĚKUJI !!

  Please wait...
 3. Profilový obrázek
  Tomáš Novotný

  Byl jsem 7.4.2019. Za mne jednoznacne paradni pokracovani DP1. Musim uznat ze oproti predchozim, Milos urcite prisnejsi, ale paradni instruktor. Dozvedel jsem se dost veci, diky kterym mi doslo proc se nektere veci delaji uz v zakladu na DP1 – dobre se to propojilo. Meli jsme navic kliku, ze nas byl mensi pocet, takze se mi zdalo – vetsi individualni pece kazdemu ucastnikovi (mozna jen dojem). A samozrejme bez anglicaku pri chybne strelbe by to take neslo :o). Pred absolvovanim DP2 urcite dobre parkrat vystrelit ze zbrane i jednoruc – jak silnou, tak slabou rukou. Diky Milosi, rozhodne doporucuji!

  Please wait...

Napsat komentář