TX200P

Dodatečné informace

HTR sleva: %
?
Pro:
Věnování:
Výrobce:

38.000,00
Na dotaz
Toto zboží nelze v současné chvíli objednat.

Distanční elektrický paralyzér TX200P je určen k zastavení pachatele násilné trestné činnosti nebo přestupku proti veřejnému pořádku, kterého nelze jiným způsobem, například za pomocí výzev, hmatů a chvatů sebeobrany nebo obušku, zastavit nebo zadržet, přičemž distanční elektrický paralyzér je prostředek s minimálním rizikem.

TX200P je ideálním donucovacím prostředkem pro vyřešení mnohdy jinak neřešitelné situace, která by jindy vedla ke smrti nebo těžké újmě na zdraví pachatele, způsobené použitím zbraně nebo nadměrným užitím jiných donucovacích prostředků. TX200P tak pomůže ušetřit život a zdraví osoby, proti které je veden zákrok.

Více informací na webu https://paralyzer.pro/ nebo na emailu paralyzer@hardtask.cz

Elektrický distanční paralyzér TX200P je klasifikován jako zbraň kategorie C-1, a naše společnost jej nabízí k prodeji pouze příslušníkům ozbrojených složek a IZS, strážníkům a pracovníkům obecních policií a dalších ozbrojených složek, ostrahy kritické infrastruktury (elektrárny, vodní nádrže a td.), ostrahy veřejných a zdravotnických institucí (školy a nemocnice), ostrahy bank a převozu pěněz, členům stanovených záloh státu, výcvikovým a školícím agenturám, které zabezpečují výcvik výše jmenovaných.

PO OBJEDNÁNÍ TX200P JE PŘED JEHO ZAPLACENÍM NUTNÉ DOLOŽIT PŘÍSLUŠNOST K NĚKTERÉ Z VÝŠE VYJMENOVANÝCH INSTITUCÍ.

Před převzetím distančního paralyzéru TX200P je nutné absolvovat povinné několikahodinové školení, které je v ceně pořízení nového kusu TX200P. Platí při tom pravidlo jeden paralyzér = školení pro jednu osobu zdarma.

Součástí standardního balení je: Distanční paralyzér TX200P, 4 ks hlavic, nabíjecí akumulátor s nabíječkou, plastové pouzdro a odolný kufřík.

Dodáváme pouze ve žlutém provedení!

UPOZORNĚNÍ:
Přestože je distanční elektrický paralyzér z pohledu české legislativy zbraň kategorie C-1, tedy zbraň podléhající ohlášení a evidenci v Centrálním registru zbraní, dostupnou pro osoby starší 18 let bez zbrojního průkazu, jeho dovozem nebo nákupem ze zahraničí, a to i ze zemí, kde se o zbraň nebo vojenský materiál dle tamních zákonů nejedná, se bez platné licence Zahraniční obchod s vojenským materiálem můžete dopustit trestného činu dle § 265 Trestního zákona č. 40/2009 Sb., za což vám hrozí až 8 let vězení.

Obchodní podmínky prodeje distančního paralyzéru TX200P naleznete zde.