1 MILION SHLÉDNUTÍ VIDEOKURZŮ

Rádi bychom poděkovali všem střelcům a střelkyním, kteří sledují naše střelecké a taktické video kurzy, rady a návody, na kterých jsme dnes zaznamenali celkem 1 milion shlédnutí. Tato čísla nás motivují v natáčení nových kurzů nebo jejich pokračování. Kompletní videotéku Hard Task video kurzů naleznete zde.

Aerial Platform Operations

Do našeho portfolia jsme právě zařadili exkluzivní dvoudenní kurz střelby z vrtulníku Aerial Platform Operations (APO), kterého se lze legálně účastnit na naší planetě mimo území USA pouze u nás v České republice ve společnosti Hard Task Training. Video z kurzu si můžete prohlédnout zde.

DYNAMIC PISTOL 2 NA MORAVĚ!

A máme tu tolik poptávaný termín pistolové dvojky na Moravě. Kdo se stihne včas přihlásit?

Kurzy Stanovených záloh státu

Nedávno jsme získali akreditaci Ministerstva vnitra k poskytování kurzů Stanovených záloh státu. První stupeň, čistě teoretický kurz MV-101, zná první termíny v tomto a příštím roce. Pozor, první vypsaný termín byl naplněný během 30 minut a ty další dva během 60 minut.  Přihlásit a něco víc se dozvědět o kurzech MV můžete zde https://www.hardtask.cz/cze/kurzy/mvcr/mv-101  Absolvovat kurzy mohou pouze držitelé českých zbrojních průkazů sk. E.

Low Light video kurz

Vážení, rádi bychom vám zpříjemnili svátky dalším naším počinem, který pojednává o použití taktické svítilny a pistole za snížené viditelnosti a ve tmě. Prohlédnout si ho ve 4K kvalitě můžete zde

PROSINCOVÉ TERMÍNY DYNAMIC PISTOL 1

Do kalendáře jsme přidali dva nové termíny základního pistolového kurzu, který se bude konat na naší kryté střelnici GunRange v Brandýse nad Labem.

PSD kontraktor online seminář

Tento online seminář je pro vás všechny, kteří sníte o práci v zahraničí, ale nevíte jak začít. Stejně tak pro všechny, kdo by se rádi dozvěděli o všech praktických zkušenostech od kontraktora s reálnou praxí, prohlédli si spousty fotografií a videozáznamů z Iráku a Afghanistánu.

Sniper videokurz 2

Sniper videokurz II

A je to venku! Pokračování oblíbeného Basic Sniper videokurzu s instruktorem Borisem Rekem, které je zaměřeno na precizní taktickou střelbu z odstřelovacích pušek z nestandardních poloh s oporou a bez opory. Videokurz vznikl za obrovské podpory finské muničky Lapua, českého dealera a prodejce zbraní CB Servis Centrum - Guns Trade, který nám dodává pušky Desert Tech a tlumiče Ase Utra, dále BestPatron.eu - dodavatele špičkových optik Nightforce Optics a též díky dlouhodobé podpoře firmy STV ARMS - Prodej zbraní a střeliva ve formě dodávání výcvikových zbraní Tikka T3X TAC A1 pro naše kurzy. Celý videokurz si můžete pustit zde.

Střelecké kurzy na Moravě

Právě jsme vypsali dva nové termíny kurzů Dynamic Pistol 1 na Moravě. Přihlásit se na ně můžete prostřednictvím našeho kalendáře.

Termíny na rok 2021

Přidali jsme nové termíny kurzů na sezónu 2021 do kalendáře.

The Silencer

Další akční celovečerák je venku. V hlavních rolích tlumiče českého výrobce GIS, Pavel Macek a opravdu hromada kvérů. Režie a vynikající postprodukce se ujal Stanislav Petera Photographer, kamery a asistence režii Zdeněk Charvát.

Tlumiče

Pod stromeček bychom vám rádi věnovali naše poslední letošní video. Jedná se o krátké shrnutí podstatných informací, které byste měli znát před nákupem tlumiče. Přejeme krásné Vánoce.