A-TEC SMG

Dodatečné informace

Cena vč. DPH: 9.800,00
HTR sleva: %
?
Toto zboží nelze v současné chvíli objednat. Děkujeme za pochopení.

Tlumič A-TEC SMG je vysoce výkonný a velmi účinný tlumič pro samonabíjecí karabiny a samopaly v ráži 9 mm Luger. Tlumič lze dodat ve dvou různých montážních konfiguracích, a to v možnosti upnutí tlumiče pomocí závitu (např. CZ Scorpion EVO, V-AR9 apod.) nebo díky upnutí na 3 výstupky (Trilug) pro H&K MP5, SMG POF atd..

Tlumiče jsou modulové, takže je možné odebírat moduly pro zmenšení celkové délky/změně kvality útlumu a případnému vyvážení sestavy tlumič a zbraň.

K jeho zakoupení potřebujete platný zbrojní průkaz. Jedná se o zbraň kategorie C - podléhá registraci.

Prosíme o vaši trpělivost v prvním měsíci po platnosti novely zákna o zbraních. Tlumiče zažívají obrovský boom. Distributoři jsou zalhceni objednávkami, výrobci výrobou a státní zkušebna zbraní je zavalena tlumiči mnoha výrobců a dovozců, kteří čekají na potřebný CIP. O připravenosti vaší objednávky k vyzvednutí vás budeme informovat bezodkladně emailem. Děkujeme za pochopení.

ÚČINEK: 34 DB(C)
PRVNÍ STUDENÁ RÁNA: 32.2 DB(C)
NEJLEPŠÍ ÚČINEK: 36.6 DB(C)
HMOTNOST: 300 G
PRŮMĚR: 42 MM
DÉLKA NA HLAVNI: NENÍ
PŘIDANÁ DÉLKA: 180 MM
CELKOVÁ DÉLKA: 200 MM
MATERIÁL: HLINÍK, OCEL
POVRCH: TVRDÝ ELOX
SYSTÉM UPNUTÍ: HK MP5 TRI-LUG, A-LOCK Mini nebo závity na vyžádání (prosím, uveďte typ závitu anebo typ zbraně do poznámky objednávky)

Pozor! Adaptér TRI-LUG / Adaptér A-LOC nejsou v ceně tlumiče a je potřeba jej objednat zvlášť, přesně na závit hlavně vaší zbraně.

Katalog tlumičů A-TEC v českém jazyce si můžete prohlédnout zde.

Distributor tlumičů A-TEC pro vás připravil podrobného průvodce tlumiči.

Kompletní maloobchodní ceník je k vidění v tomto odkaze, přičemž jsme vám schopni zajistit prakticky jakýkoliv z nabízených typů tlumičů.

Spousty odpovědí na Vaše případné otázky, rady, tipy a náměty naleznete na naší facebookové skupině Tlumiče nebo vám na konkrétní dotazy rádi zodpovíme na e-mailové adrese tlumice@hardtask.cz